• +48 22 101 39 07
  • info@kinderhop.com

Uwolnij ręce i podróżuj tak jak chcesz

O Kinder Hop

Jesteśmy polskim producentem nosideł z kilkuletnim doświadczeniem. Produkty szyjemy ręcznie z zachowaniem najwyższej staranności.

Produkty

Oferujemy nosidełka ergonomiczne klasyczne, z regulacją na rzep oraz przewiewną siatką idealną do noszenia dziecka w upalne dni.

Materiały

Posiadamy własną tkalnię oraz doświadczone krawcowe. Używamy tylko bezpiecznych i atestowanych materiałów posiadających certyfikat Oeko-Tex oraz testy wytrzymałościowe.

Poznaj Kinder Hop

Tworząc nosidła Kinder Hop wykorzystaliśmy nasze kilkuletnie doświadczenie w produkcji chust i nosideł. Oddajemy w Twoje ręce produkt finalny, bezpieczny, wygodny oraz sprawdzony m.in. przez doradców noszenia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie noszone w nosidełku ergonomicznym odpowiednim dla jego potrzeb.

Nosidełka, które rosną razem z Twoim dzieckiem

W naszej ofercie przygotowaliśmy trzy modele nosideł. W każdym z nich możesz regulować panel za pomocą przedłużek lub rzepu i wykorzystać na cały okres noszenia bez konieczności zmiany nosidła wraz z wiekiem dziecka.

Poznaj nasze modele:

Grow Air - najlepszy wybór podczas letnich podróży

Lato to czas wakacji i podróży. W upalne dni warto zadbać o odpowiednią wentylację noszonego dziecka. W tym celu powstał model Grow Air, który na plecach dziecka posiada specjalną przewiewną siatkę.

W chłodniejsze dni siatkę można zakryć dołączoną w tym samym wzorze klapą i używać jako nosidełko całoroczne.

Przemyślane rozwiązania, prosta obsługa

Nosidełka Kinder Hop posiadają szeroki zakres prostej regulacji za pomocą klamer oraz rzepów. Wystarczy kilka chwil, aby nosidełko było odpowiednio dopasowane do osoby noszącej i dziecka.

Zobacz jakie to proste.

Sprawdź, gdzie kupisz Kinder Hop

Nosidełka dla dzieci Kinder Hop dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Jeżeli brakuje Twojego ulubionego sklepu na liście, daj nam koniecznie znać, a my dostarczymy tam nasze nosidełko.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish