• +48 22 101 39 07
  • info@kinderhop.com

Nosidełko basic

Nosidełko ergonomiczne, które sprawdzi się idealnie dla dzieci noszących ubranka od rozmiaru 74. Odpowiednio wypełniony pas biodrowy i pasy naramienne zapewniają pewne i wygodne noszenie podczas dłuższych spacerów.

nosidełko multi grow

Nosidełko ergonomiczne, które rośnie razem z Twoim dzieckiem. Prosta i szybka regulacja szerokości panelu za pomocą wszystego rzepu zapewnia uzyskanie odpowiedniej pozycji na dzieci ważących od 3,5 do 20 kg.

nosidełko grow air

Wyjątkowy model nosidełka, który sprawdzi się idealnie w trakcie upalnych dni oraz wyjazdów do ciepłych krajów. Dzięki odpinanej klapie, plecki dziecka mają zapewniony odpowiedni przewiew powietrza, co zapewnia jeszcze wyższy komfort noszenia.

zalety nosidełek kinder hop

Bezpieczeństwo

Wszystkie nosidełka zostały przygotowane pod okiem fizjoterapeutów oraz doradców noszenia. Zapewniają bezpieczną ergonomiczną pozycję noszenia.

Polska produkcja

Materiał na nosidełka dla dzieci tkamy w Polsce. Następnie przechodzą proces szycia, który odbywa się przez nasze doświadczone krawcowe.

Prosta obsługa

Prosta i szybka regulacja. Raz wyregulowane nosidełko wystarczy spiąć klamrami, aby ponownie było gotowe do szybkiego użycia.

Jakość

Używamy tylko bezpiecznych materiałów - certyfikowanych klamer, atestowanych pasków oraz mocnych nici.

Zakres regulacji

Nosidełka posiadają szeroki zakres regulacji, który pozwala na komfortowe noszenia zarówno przez drobną jak i postawną osobę.

Wygoda dla kręgosłupa

Nosidełka ergonomiczne zapewniają bezpieczną pozycję dla dziecka oraz odciążają kręgosłup osoby noszącej, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku bóli w odcinku lędźwiowym.

sprawdź porównanie naszych nosidełek

Proste i szybkie porównanie dostępnych nosideł Kinder Hop

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish